Dołączyliśmy do akcji: Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia (ŚDTM)! 🔢📐
To coroczna akcja edukacyjna organizowana w trzeci piątek listopada. Najbliższa, 15. edycja odbędzie się 21 listopada 2025 roku.
Na czym polega akcja?
“Tabliczkowa wiedza” sprawdzana jest w niecodzienny sposób – podczas krótkich egzaminów z tabliczki mnożenia. Egzaminatorami są właśnie młodsi uczniowie. Tworzą oni specjalne Komisje oraz Patrole Egzaminacyjne. Zaopatrzeni są w losy i przepytują starszych kolegów oraz rodziców , którzy w tym dniu odwiedzą naszą placówkę.
Zapraszamy do wzięcia udziału w tej akcji, która jest firmą zabawy i nauki! 🙂


